چه افرادی مجاز به طراحی و نصب آسانسور می باشند؟

افرادی که مجاز به طراحی و نصب آسانسور هستند، چه ویژگی‌هایی دارند؟

افرادی که قصد طراحی و نصب آسانسور شما را دارند، باید درک درستی از شرایط ساختمان و محیط داشته باشند تا بتوانند بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنند. گاهی تنها یک تغییر کوچک در طراحی، باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های نهایی شما خواهد شد.

علاوه بر این، نکات دیگری وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

_ دارای پروانه کار و گواهینامه‌های قانونی باشد

شاید مهمترین فاکتور برای کسانی که مجاز به طراحی و نصب آسانسور هستند، داشتن مجوزها و گواهینامه‌های معتبر در این زمینه است. قطعا هیچ کس دوست ندارد پا در آسانسوری بگذارد که توسط یک شخص ناشی طراحی و نصب شده است!

گواهینامه‌ها و مجوزهای زیادی وجود دارد که بسته به نوع فعالیت شرکت اسانسور، هر کدام در یک زمینه به افراد ذیصلاح داده می‌شود.

بهرو فراز آبادیس با متخصصانی با تجربه و داراری مجوزها و گواهینامه های قانونی و معتبر اماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

_ سابقه و مهارت

یکی دیگر از شرایطی که یک شرکت آسانسور را برای طراحی و نصب آسانسور واجد شرایط می‌کند، سابقه کاری و مهارت آن می‌باشد. در واقع هر چه سابقه کاری شرکت بیشتر باشد، مهارت و تجربه بیشتری در زمینه طراحی و اجرا آسانسور به دست خواهد آورد که خود یک نکته مثبت تلقی خواهد شد.

نصب و اجرای آسانسور نیازمند دقت فرآوان به جزئیات است و به همین دلیل تجربه کاری کم، مستقیما می‌تواند باعث بروز مشکلات در آینده شود.

_ استفاده از تکنولوژی روز دنیا

افرادی مجاز به طراحی و نصب آسانسور هستند که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کنند. امروزه با پیشرفت این صنعت، اجرا آسانسورهای جدیدی مانند آسانسورهای روملس و آسانسورهای گیرلس فرآگیر شده‌اند که اجرا و نصب آنها نیاز به مهارت و دانش کافی دارد.

behrofaraz
ارسال دیدگاه